Fandíme kapele Legendy se vrací. Vyhrají Českého slavíka?

PENSION A PIZZERIE ANTICA PLZEŇ

Fandíme kapele Legendy se vrací. Vyhrají Českého slavíka?
25.11.2015

Fandíme kapele Legendy se vrací. Vyhrají Českého slavíka?

Se skupinou Legendy se vrací jsme se seznámili, když byli v našem penzionu ubytováni v listopadu roku 2013. Vystupovali tehdy v plzeňském hudebním klubu House of blues a těšili se na své nové CD Nezapomenutelné hity Československa.

Skupina Legendy se vrací vznikla v roce 2003 a mezi její členy patří kytarový mág Andonis Civopulos, Petr Šiška (textař, moderátor), Roman "Izzi" Izaiáš (lídr rockové skupiny Doga) a Libor Pyško (bubeník známý z mnoha jazzových seskupení).

Tato pohodová partička vystupovala v roce 2013 v plzeňském music clubu House of blues a my jsme moc rádi, že se tehdy ubytovali v našem penzionu ANTICA. Po obědě jsme se zeptali Petra Šišky, jak se brání útokům fanynek a jak se mu u nás líbilo. Byla by škoda, abyste o tento rozhovor přišli a tak jsme se rozhodli zveřejnit ho dnes na stránkách Pensionu Antica.

Rozhovor s Petrem Šiškou:

Jak často zavítáte do Plzně a jaké máte dojmy ze včerejšího vystoupení v House of blues?

V klubu House of blues jsme vystupovali nejen včera ale také před rokem a publikum a celý večer byl naprosto v pohodě. Za 14 dní budeme v Plzni znovu vystupovat na jedné firemní akci a Izzi se svou hardrockovou kapelou Doga má vystoupení v sobotu 16.11. ve Spáleném Poříčí. Co se týče vztahu k Plzni, tak náš bubeník Libor si techniku bicích vypiloval během dvou let základní vojenské služby, které strávil u Posádkové hudby Plzeň a do Plzně se vrací jako domů.

Jak se bráníte útokům fanynek?

Naše fanynky jsou zkušené a ví, co chtějí. Máme pro ně připravených 400 songů z období od 60. do 90.let. Fanynky si v našem repertoáru najdou svou oblíbenou písničku a jsou spokojené. Jsme repasovaní teenageři a naše vystoupení probíhají v klidu.

Včera jste měli koncert v Plzni a dnes vyrážíte na další do Domažlic. Jak se vám u nás v Antice líbilo?

S ubytováním jsme naprosto spokojení. Personál je skvělý, postarali jste se o nás báječně od večeře přes snídani až po dnešní oběd. Před chvilkou jsme si dali pizzu a byla vynikající!

... tak to byla vzpomínka na kapelu Legendy se vrací. Děkujeme za milá slova a držíme Vám v sobotu na Českém slavíkovi 2015 palce, kluci!

Tým pizzerie a penzionu ANTICA v Plzni

IMAGE: