Máte chuť na pizzu, ale trápí vás alergie na mléčnou bílkovinu?

PENSION A PIZZERIE ANTICA PLZEŇ

Máte chuť na pizzu, ale trápí vás alergie na mléčnou bílkovinu?
04.01.2016

Máte chuť na pizzu, ale trápí vás alergie na mléčnou bílkovinu?

Máte vy nebo vaše děti alergii na mléčnou bílkovinu a chcete společně vyrazit na výbornou pizzu? Postaráme se o vás! Přijďte do tradiční plzeňské pizzerie Antica a upečeme vám křupavou pizzu bez mléka přesně podle vašeho přání.

Pečeme pizzu pro alergiky na kravské mléko

Máte chuť na čerstvou, voňavou křupavou pizzu, ale trápí vás alergie na kravské mléko? Přijďte do naší tradiční plzeňské pizzerie Antica a my se o vás postaráme! Stačí, když obsluhujícímu personálu řeknete, že máte alergii na mléko a můžete si ihned objednat pizzu bez sýra a bez mléka s ingrediencemi na míru podle své chuti.

Kde nás najdete?

Restaurace, pension a pizzerie Antica se nachází v Prokopově ulici nedaleko centra Plzně a můžete zde ochutnat vynikající pizzu upečenou v originální kamenné peci přivezené z Itálie. Objednat si také můžete denní menu nebo speciality jako jsou hovězí farmářské steaky Charloais.

Chcete si nechat dovézt pizzu domů?

Po Plzni nabízíme rozvoz pizzy zdarma! Zavolejte na telefon +420 377 222 228 nebo využijte online systém pro objednávky pizzy na adrese www.plzenskapizza.cz. Na tomto webu si můžete objednat nejen rozvoz pizzy po Plzni a okolí, ale také si můžete objednat skvělé steaky, hamburgery, předkrmy, polévky, saláty, dezerty, vína či další nápoje.

Těšíme se na vás!

Tým pizzerie a penzionu ANTICA v Plzni


IMAGE: