Přijďte ochutnat pizzu z italské kamenné pece!

PENSION A PIZZERIE ANTICA PLZEŇ

Přijďte ochutnat pizzu z italské kamenné pece!
08.12.2015

Přijďte ochutnat pizzu z italské kamenné pece!

Chcete ochutnat pizzu přesně podle svých představ? Plzeňská pizzerie Antica s originální italskou pecí je tím pravým místem pro vás!

Antica je pohodová pizzerie s originální kamennou pecí z Itálie

Chcete si objednat pizzu přesně podle svých představ a chutí? Plzeňská pizzerie Antica s originální italskou pecí je tím pravým místem pro vás! Labužníkům a fanouškům italské pizzy nabízíme různé druhy pizzy o průměru 32 cm. Rádi vám upečeme pizzu se sýrem, šunkou nebo s kuřecím masem.

Chcete přidat do pizzy žampiony nebo salám či klobásu? Žádný problém! Můžete si objednat a ochutnat jakékoliv kombinace ingrediencí. Máte rádi tuňákovou pizzu nebo vegetariánskou? Vše záleží jen na vás!

Rozvoz pizzy po Plzni zdarma!

Pizzerie a Pension Antica se nachází blízko centra Plzně a zajišťuje rozvoz pizzy po Plzni a blízkém okolí. Teplou a výbornou pizzu vám přivezeme domů nebo do kanceláře, na firemní akci či na jakoukoliv adresu v Plzni. Rozvoz pizzy a jídel z meníčka je v Plzni a okolí do 7 km ZDARMA. Cena dovozu jídla na delší vzdálenosti je 20 - 50 Kč dle vzdálenosti od restaurace.

Rychlá online objednávka pizzy v e-shopu PlzeňskáPizza.cz

Pizzu ale také pochoutky z masa, steaky či těstoviny si můžete rychle a pohodlně objednat on-line v našem eshopu www.plzenskapizza.cz nebo telefonicky na čísle +420 377 222 228.

Pizzerie a Pension Antica Plzeň

Prokopova 34, Plzeň 30115

Telefon - restaurace:  +420 377 222 228

Email: info@pension-antica.cz

Facebook: facebook.com/anticaplzen

Tým pizzerie a penzionu ANTICA v Plzni

IMAGE: