Přijmeme pizzaře nebo pizzařku

PENSION A PIZZERIE ANTICA PLZEŇ

Přijmeme pizzaře nebo pizzařku
05.05.2016

Přijmeme pizzaře nebo pizzařku

Hledáte zaměstnání ve stabilní plzeňské firmě? Máte zkušenosti z oboru gastronomie? Sháníme šikovného pizzaře nebo pizzařku. Ozvěte se nám!

Sháníme šikovného pizzaře nebo pizzařku

Chcete pracovat v příjemném prostředí nedaleko centra Plzně? Rádi byste pekli pizzy v originální kamenné peci z Itálie? Tak to jste náš člověk! Máte zájem nám pomoci a zapojit se do našeho týmu? Kontaktujte nás!

Něco málo o nás

Pizzerie Antica se může pochlubit kamennou pecí, ve které pizzař pečlivě připravuje ty nejlepší možné pizzy. Strávníci a zákazníci mohou v restauraci sledovat přípravu křupavé pizzy, na kterou se k nám rádi vracejí. Klíčem našeho úspěchu je pečlivý, svědomitý pizzař a používání tvrdého dřeva, které dá pizze tu pravou chuť. Pečeme skutečně tradičním italským způsobem.

Nepečeme pouze pizzy, ale naši hosté si rádi pochutnají na specialitách z hovězího masa plemene Charolais chovaného na ekologické farmě Rudolec. Maso před dodáním do naší restaurace 3 týdny při teplotě 2°C zraje, čímž je dosaženo jedinečné křehkosti. Používáme regionální a sezónní suroviny, ze kterých připravujeme pokrmy maximálně kvalitní, aby chvíle strávené v naší restauraci se pro proměnily v jedinečný gurmánský zážitek. Právě teď hedáme šikovného kolegu či kolegyni do našeho kuchařského týmu. Jestli nám chcete pomoci s pečením pizzy, kontaktujte nás, prosím!

PS: tento inzerát najdete také na portálu REGIONPLZEN.CZ v sekci Práce. Pokud toužíte po budování kariéry, můžeme vám doporučit stránku Kariéra v Plzni.

Kde nás najdete?

Náš pension a pizzerie Antica se nachází jen 400 m od historického centra Plzně.

Těšíme se na vás!

Staňte se, prosím, naším fanouškem na FACEBOOKU.

Tým ANTICA