Výstava obrazů Daniela France

PENSION A PIZZERIE ANTICA PLZEŇ

Výstava obrazů Daniela France
04.03.2016

Výstava obrazů Daniela France

Přijďte se do Pensionu a restaurace Antica v Plzni podívat na jarní výstavu talentovaného plzeňského malíře Daniela France! Uvidíte slony, anděla, vlkodlaka a také zajímavé akty.

Sloni, anděl, vlkodlak a zajímavé akty!

Přijďte se v průběhu března podívat do našeho Pensionu a restaurace Antica na osvěžující jarní výstavu talentovaného plzeňského malíře Daniela France! Uvidíte slony, anděla, vlkodlaka a také zajímavé akty. 

Pokrmy pro duši i tělo

Ochutnejte naši křupavou voňavou pizzu z originální kamenné pece dovezené z Itálie nebo vyzkoušejte naše oblíbené polední menu. Při pojídání chutné krmě oblažíte příjemnými pocity nejen své chuťové pohárky. Pokud totiž váš zrak zároveň spočine na obrazech Daniela France, zažijete pocity dvojnásobně libé.

Rozvoz jídel v Plzni a okolí zdarma

Jestliže si chcete vychutnat naši pizzu, steak či jiné jídlo v pohodlí svého domova, nabízíme rozvoz jídel v Plzni a okolí. Cena rozvozu do 7 km jedna cesta zdarma. Cena při dovozu na delší vzdálenosti je 20 - 50 Kč dle vzdálenosti od naší restaurace. Rozvoz jídla si objednávejte on-line na www.plzenskapizza.cz nebo telefonicky na čísle +420 377 222 228.

 

Těšíme se na vás!

Staňte se, prosím, naším fanouškem na FACEBOOKU.

Tým ANTICA