Vyzkoušejte tradiční pizzerii v Plzni!

PENSION A PIZZERIE ANTICA PLZEŇ

Vyzkoušejte tradiční pizzerii v Plzni!
06.08.2015

Vyzkoušejte tradiční pizzerii v Plzni!

Máte chuť na poctivou, voňavou pizzu? Zajděte do naší plzeňské pizzerie ANTICA. Pizzu pečeme klasickou metodou v originální kamenné peci z Itálie. Přijďte ochutnat!

Vyzkoušejte tradiční pizzerii v Plzni!

Pizzerie Antica s originální italskou pecí nabízí různé druhy pizzy o průměru 32 cm a zákazník si samozřejmě může objednat pizzu podle svých představ a chutí. Máte jakýkoliv dotaz? Chcete si rezervovat stůl pro romantickou večeři, setkání s přáteli nebo obchodní jednání? Kontaktujte nás!

Rozvoz pizzy zdarma po Plzni

Vyberte si pizzu dle své chuti a zajistíme vám rozvoz pizzy v Plzni zdarma! Teplou a voňavou pizzu vám přivezeme domů nebo do kanceláře, na firemní večírek, na stavbu nebo na jakoukoliv adresu v Plzni a blízkém okolí. Rozvoz pizzy a jídel z našeho meníčka je v Plzni a okolí do 7 km ZDARMA. Cena rozvozu do 7 km je stanovena zdarma pro jednu cestu. Cena při dovozu na delší vzdálenosti je 20 - 50 Kč dle vzdálenosti od naší restaurace.

Pizzu si, prosím, objednávejte on-line na www.plzenskapizza.cz nebo telefonicky na čísle +420 377 222 228. Na rozvoz denní nabídky přijímáme pouze telefonické objednávky (+420 377 222 228). Minimální objednávka rozvozu je 100 Kč. Přijímáme stravenky Ticket Restaurant, Sodexo, Chéque Déjeuner.