Zúčastnili jsme se soutěže o nejlepšího pizzaře západních Čech

PENSION A PIZZERIE ANTICA PLZEŇ

Zúčastnili jsme se soutěže o nejlepšího pizzaře západních Čech
26.10.2015

Zúčastnili jsme se soutěže o nejlepšího pizzaře západních Čech

Poměřili jsme síly s nejlepšími pizzaři Plzeňského kraje. Soutěž se konala v Dolních Polžicích a k výrobě a pečení nejlepší pizzy zpíval Martin Maxa.

Kdo byl v porotě soutěže o nejlepšího pizzaře?

V porotě zasedali například prestižní italský kuchař RICCARDO LUCQUE, zpěvák MARTIN MAXA, módní návrhářka TATIANA KOVAŘÍKOVÁ nebo šéfredaktorka prestižního časopisu zaměřeného na italskou gastronomii LA CUCINA ITALIANA KATEŘINA REIMITZOVÁ. Soutěž na konec vyhráli italští pizzaři, ale my z toho nejsme smutní. Pozorně jsme se dívali, jakým způsobem Italové vytváří a pečou pizzu a můžete se v naší pizzerii přesvědčit, že jen u dívání nezůstalo. Umíme upéct křupavou a lahodnou pizzu přesně podle vašeho přání.

Ochutnejte pizzu pečenou v originální italské peci!

Přijďte se k nám do PIZZERIE a PESIONU ANTICA podívat na originální pizzařskou pec dovezenou z Itálie a vyzkoušejte pizzu podle své chuti. Pizzu, skvělé grilované steaky, gnocchi, saláty a další jídla můžete ochutnat v klidném a příjemném prostředí restaurace ANTICA nedaleko centra Plzně anebo si můžete objednané jídlo nechat dovézt domů.

Milovníkům pizzy nabízíme velmi oblíbenou a hojně využívanou službu: Rozvoz pizzy v Plzni ZDARMA! Teplou voňavou pizzu vám dovezeme do práce, do kanceláře, na firemní večírek nebo domů na jakoukoliv adresu v Plzni a blízkém okolí. Rozvoz pizzy a jídel z našeho menu je po Plzni a okolí do 7 km ZDARMA. Cena rozvozu do 7 km je stanovena zdarma pro jednu cestu. Cena při dovozu na delší vzdálenosti je 20 - 50 Kč dle vzdálenosti od naší restaurace.

Pokud jste právě dostali chuť na výbornou pizzu a máte zájem o dovoz pizzy přímo k vám domů nebo do firmy, kde pracujete, tak si pizzu či jinou dobrotu, objednejte, prosím, on-line na našem webu www.plzenskapizza.cz nebo telefonicky na čísle +420 377 222 228.